fbpx
a1

O Klubie

Witamy na stronach Klubu Jeździeckiego Dziecinów.

Nasz klub jeździecki organizuje w swojej stajni zajęcia jeździectwa dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oferujemy kurs jazdy konnej na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy szkolenia zarówno w ujeżdżeniu, jak i w skokach przez przeszkody, jazdy rekreacyjne na terenie naszego ośrodka, ale również po otaczających nas łąkach i lasach. Nauka jazdy konnej  przebiega pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z uprawnieniami.

Ośrodek jeździecki posiada 18 koni i 3 źrebaki, stajnię, krytą ujeżdżalnię, lonżownik, place do jazdy przystosowane do nauki ujeżdżenia i skoków. Ponadto  wyposażyliśmy nasz ośrodek jeździecki  w oświetlone parkury i lonżownik, które pozwalają nam prowadzić jazdy po zmierzchu.

Zapraszamy całymi rodzinami dla najmłodszych latem stworzyliśmy plac zabaw a przy niesprzyjającej pogodzie posiadamy świetlicę w której można przeczekać umilając sobie czas grając w ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe czy oglądając TV.

Jesteśmy klubem jeździeckim dopiero powstałym i cały czas rozwijającym się,  ale już dziś chcemy poinformować, że w przyszłości oferować będziemy bazę noclegową i gastronomiczną.

Organizujemy w naszym ośrodku  jednodniowe zielone szkoły, imprezy okolicznościowe dla dzieci i młodzieży np. urodziny, dzień dziecka itp.

Oferujemy również wynajęcie sali i zorganizowania imprezy we własnym zakresie.

W przyszłości jako klub jeździecki mamy nadzieję wprowadzić zajęcia dla uczniów i studentów w ramach zajęć wychowania fizycznego.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Dziecinowie.